| dianaely a întrebat:

Salut imi place de un baiat am 10 ani dar mama lui nu prea il lasa afara dar eu ma saruttat cu el destul de mult de ce oare se poarta ciudat nu prea vorbeste! raspuns pliz! funda!

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Huuhuhuu laughing hai ca-i taree!
Te-ai sărutat cu el?
Sunt curioasă dacă ştii cu ce se leagă sărutatul sau dacă ştii ce înseamnă, oricum baftă! La sărutathee hee

22 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Probabil ca el mai invata sa si scrie!

| n0matterman a răspuns:

Hahahaha

| Azµre a răspuns:

La 10 Ani ar trebui sa te joci cu PAPUSI! nu sa te pupi cu baieti! uite asa se duce Romania noastra pe apa sambetei. da ma rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine invata sa te stergi la fund si dupa aia sa te dai in limba cu baietii!winking

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

Batman agrees with you, spideywinking

| BCoMichael a răspuns (pentru mat31new):

Mi-a placut mult gif-ul asta rolling on the floor) E foarte funny

| mat31new a răspuns:

La zece ani dai limbi cu baietii? auleo!

| gabitzuuu11 a răspuns:

Sa moara stan saracu` daca esti in firea ta. Fataaa nu esti pe creanga ta? Cum sa te saruti cu ala de multe ori? DOAMNE mare e gradina ta!

| Al3csandruta a răspuns:

Nu crezi ca esti cam mica pentru chestii din astea? Adica em-am sarutat la 10 ani te-ai sarutat de multe ori? Eu zic sa astepti pana o sa ai 13, 14, 15 ani!

| mat31new a răspuns (pentru Al3csandruta):

Mai baga 2 ani.

| Al3csandruta a răspuns (pentru mat31new):

Ar ma itrebui si mai multi dar am dat asa un exemplu. Oricum indiferent ce ii zicem noi ea va continua sa sarute baietii!

| rexxx a răspuns:

10 ani da ii traiesti intens vadlaughing

| dianaely explică:

Doar pe orbraz si odata pe gura fara mozol

| dianaely explică:

Daca vreti funda vb frumos

| dianaely explică:

Cine imi da raspuns corect primeste funda!

| n0matterman a răspuns (pentru dianaely):

Deja sunt motivat, in vreo 5 ani cred ca o sa gasesc o solutie la aceasta dilema.

| dianaely explică:

Frate pe obraz daaa!

| PigsCanFly a răspuns:

DAFUQ!?
Ai 10 ani ba! Wake up.

| DISTROID a răspuns:

Las-o mai usor sincer o fi si baiatul prea solicitat

| YoDeea14 a răspuns:

Si eu am facut la fel cu un baiat.Acum suntem impreuna

| TaBu a răspuns:

Poate are o problema in familie

| Bughyi_Bogdan_1990 a răspuns:

laughingla 10 ani te mozolesti cu baietii?laughing)