| Alexandra1304 a întrebat:

Oare ii mai place de mine? am cunoscut un baiat e nascut fix pe aceeasi data ca si mine i'a placut de mine si nu sunt singura daca ii mai place pentru ca nu stiu mi se pare ca se poarta foarte ciudat de la un timp ca nu mai face ce facea inainte e posibil sa ma insel da chiar nu stiu ca de purtat urat nu se poarta urat cu mine dar acum nu stiu mi'ar placea daca ati lasa niste >sfaturitongue...multumesc::*

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

Intreaba-l daca mai are acele sentimente pentru. tine pe care le avea odata. Daca raspunsul este negativ nu conteaza.Mai sunt o groaza de tipi dragutihee heeMooolt succeswinking

1 răspuns:
| Nu a răspuns:

Da-ne si noua mai multe detalii...