| Sexyboy18 a întrebat:

In 3 săptămâni fac 3 luni de relație cu iubita mea și voiam sa ii fac un cadou surpriza. In prima luna i-am făcut cadou un buchet mare de trandafiri luat prin curier iar luna trecută nu i-am mai făcut pentru ca tocmai fusese ziua ei și ii luasem un cadou destul de costisitor. La 3 luni voiam sa iau bilete pentru noi 2 sa mergem la parcul acvatic din Balotesti, Therme. Singura chestie e ca noi locuim la munte și probabil ar trebui sa luam trenul pana in București și apoi autobuzul sa ajungem, dar eu cred ca ar fi frumos sa mergem acolo amândoi. Mai e chestia ca ea nu le da foarte multe detalii la părinții ei legat de relația cu mine pentru ca ei sunt mai stricți si de exemplu la un majorat nu au vrut sa o lase. Dar acum ma gândesc ca poate face cumva sa o lase sau nu le spune ca merge cu mine neaparat ca asa mergem in tabăra la mare in câteva luni si a spus ca nu le-a zis ca vin si eu ca poate nu o mai lăsau. Credeți ca ar trebui sa ii spun înainte cu ceva sa iau biletele sa vorbească cu ei sa vadă dacă o lasă sau sa le iau ca o surpriza și apoi sa vad?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa mergi tu la ea si sa vorbesti cu parintii ei, cerandu-le voie sa mearga fata cu tine.
Parintilor le place stilul asta de baiat educat si grijuliu!

| Sexyboy18 explică (pentru Violleta2022):

Nu pot sa ma autoinvit la ea acasă. O sa ii propun sa mergem și vad ce zice după ce vb și cu ai ei

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sexyboy18):

Poti vorbi cu ea si ea vorbeste cu parintii ei, asa cum fac de sute de ani, toate fetele, cand vine rpima oara baiatul la ei, sa vorbeasca cu parintii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cel mai bine e să știe și ei.