| Andrei1111vg a întrebat:

Salut, inainte sa am o perioada foarte proasta cu iubita mea, cineva mi-a spus ca nu o sa mai fim mult impreuna (etc) cred ca a pus un "blestem,, asupra mea
Ce fel de,, vraji" a folosit gen sare in cafea sau ceva asemanator
Va rog ajutor vreau sa aflu daca se poate face asa ceva si cum a facut
Ms

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Înainte de a crede chestiile astea încearcă să ajungi la miezul problemei, la greșelile sau lucrurile ce vau adus in punctul asta.Comunicati,ascultativa,recunoastetiva greșelile si pe urma încercați să le rezolvați.
De unde mana unde ai dedus tu ca o sa va despărțiți?
Va certați, aveti probleme?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mas baza pe blesteme. Viata e şmecheră niciodata corecta cu oamenii cinstiti de aia lucrurile merg prost cand nu te astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea relatiilor merg prost, cinevaul ala stia asta sau poate stia mai multe decat iti spune.