| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti, am nevoie de sfatul voastru nu stiu ce sa fac. In urma cu 2 luni m-am despartit de prietenul meu din cauza capriciilor mele pe scurt de la o nimica toata, acum el a inceput sa-mi scrie din nou si imi propune sa fim din nou impreuna, imi zice ca nu ma poate uita ca are tot aceleasi sentimente ca si la inceput si este gata sami ierte totul numai sa ma intorc la el. Dar eu nu prea doresc sa ma intorc la el pentru mine el deja nu mai este asa de important ca si la inceput si nu mai am aceleasi sentimente pentru el. Dar sa ma intilnesc cu el in sila nu pot.Plus la asta uneori stau si ma gindesc la el si mi se pare ca o are pe alta, l-am intrebat el mi-a zis ca nu are pe nimeni, dar totusi nu pot sal cred, intodeauna mi se pare ca ma minte. Dati-mi va rog un sfat cum sa procedez.

7 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Poate ca nu ar trebui sa mai vorbesti cu el. explica-i ca face parte din trecut si ca acolo va ramane.clar si descurcat ca sa nu ii dai sperante in continuare

| Trnadafirroz a răspuns (pentru aryana1991):

Asa si doresc sa fac...

| ilymydear a răspuns:

Pur si simplu ii zici ca numai ai sentimente la fel de puternice pentru el :-s si nu poti fi cu el doar asa. pnmthinking o sa isi dea seama pana la urmA ca nu poate sa te oblige big grin pwpii :* funda? puppy dog eyes

| Lovetoloveyou a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui ca nu mai simti pentru el ceea ce simteai odata si ca cel mai bine ar fi sa isi caute alta fata fiindca daca a-ti mai fi impreuna v-ati face mai mult rau decat bine amandurora! Bafta! :*