| lovedm a întrebat:

Salut ma numesc edY si imi place de o colega din clasa mea cam din clasa a 5 si acum sunt a 6 si as vrea sa fie cu mine dar sunt cam timid...adic mi-e rusine sa ii zic ca o iubesc foarte mult si ca as vrea sa ma pun cu ea...va rog ajutati-ma.Multumesc

4 răspunsuri:
| madelf a răspuns:

Pai.mai intai incearca sa vorbesti cu ea lucruri banale, adica sa o intrebi de-i place, ce hobby-uri are, chestii de gneul.incearca sa te apropii de ea, daca vede ca te intereseaza, atunci o sa reactioneze si ea. Daca vrei sa te ajut da add happy_zooz ^__^
Bafta!

| raisa1993maria a răspuns:

Clasa a 6 deci cel mult 13 ani, esti cam mic, mai asteapta

| cristyanno1 a răspuns:

Salut tot ce trebuie sa faci este sa fi tu insuti sa te bagi in seama cu fata respectiva si sa o faci sa zambeasca sa te porti frumos cu ea si sa lasi timiditatea la o parte! Fetelor le plac mult gesturile frumoase gen o floare! Daca vrei sa vorbim mai mult baga ID-ul de messenger "cristyanno1"...Bafta!

| dianaoana a răspuns:

Salll doamne tie rusine? nai dc stai linistit esti timid? revinoti in fire daca vrei s-o faci a ta incearca sa-i explicii intr-o ora de sport ia-o deo parte si zii cat tii la ea nai dc sa ti fie rusine.