| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu ceva va rog? Vreau sa fiu impreuna cu o fata dar ea nu stiu daca ma place. Eu o cunosc asa ca am stat cu ea si cu alti prieteni dar nu am vorbit cu ea prin conversatii si de astea. Ea e clasa a 8-a si eu a 7-a si nu stiu ce sa vorbesc cu ea. Adica eu nu stiu ce sa vorbesc cu fetele nu imi vin subiecte cu fetele in schimb cu baietii mai vorbesc de un joc acolo ceva. Eu am mai incercat cu 2 fete si am dat-o in bara. P.S sunt in aceeasi scoala cu ea. Help mee

1 răspuns:
| Dintrebare a răspuns:

Poti vorbi cu ea despre un serial sau un film sau ii poti povesti o intamplare haioasa. Sau ii poti povesti despre animalul tau de companie (daca ai unul). Despre ce va place sa faceti in timpul liber. Despre scoala, despre profesori. O poti intreba la ce liceu se gandeste sa mearga, ce i-ar placea sa faca cand o sa fie mare. Nu trebuie sa te sperii sau sa ai emotii. Fii relaxat si totul va fi bine