| anonim_4396 a întrebat:

Salut,-mam intilnit deja cu 2 baieti cu al doilea ma intilnesk acum...eu nu pot saruta.si mii frica s-al sarut iar el se supara ca nul sarut niciodata

9 răspunsuri:
| Jupiter a răspuns:

Ba da, poti saruta.

| xibalba a răspuns:

Inceputul e greu, ca apoi vine de la sine.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mai cum sa iti fie frica sa saruti ca nu te mananca lasa frica

| Bebitza_3599 a răspuns:

Cum sa nul poti saruta?straight face adica?straight face suveri d vreo boala sau ce?straight face iar daca e pur si simplu"frica" te-as intreba cati ani ai?straight face adica tu ai ales sa fii cu elstraight face cum sa-ti fie frica sai demostrezi cat tii la elstraight face...lasa timiditatea:* si uita d tot cand esti in prezenta lui:* saruta`l cu pariusewinking primul pas este cel mai greua pai nu iti vei mai dorisa se termine:* succes:*

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Asteapta momentul potrivit. atunci totul va veni de la sine si vei uita de frica ta ca nu poti saruta. oricine poate!

| daniDeeDee a răspuns:

Omg! e grav! off...

| Guitarlove a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la familie si relatii? Sa mor, nu stii sa scrii... esti MICA. Pune mana pe carte si dupa baietiiwinkingwinking. Si de ce sa nu-l poti saruta daca tii la el? Saruta-l draga, ca sarutul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar oricarei fete ii e frica de primul sarut. Tot ce trebuie sa faci este sa inchizi ochii. Incearca si apoi sigur imi vei multumi.

| lolfashion a răspuns:

Oh haide fa-ti un pic de curaj si fa-l sa nu mai comenteze ca nu il saruti happy