| savalucian a întrebat:

mama mea va implini 40 de ani si nu stiu ce cadou sa ii fac am 100 de lei dar nu stiu ce sa-i cumpar. plss raspundeti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| andreea_7819 a răspuns:

Eu as zice sa ii iei ceva care va dura mult si de care nu se va putea descotorosi asa de reped, ceva care va dura mult cs si un inel ceva... mama ta poarta inele sau bijuterii daca da zi-mi ca iti voi raspundebig grin...

13 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La varsta asta ii poti lua un vibrator pe baterii
alcaline, tine mai mult placerea happy

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Nu conteaza suma sau cadoul, atata timp cat acesta e daruit cu dragoste, gestul conteaza cel mai mult.

| renee14 a răspuns:

Fa o poza cu tine si aseaz-o intr-o rama draguta.
sper ca am ajutat

| TheFreak9 a răspuns:

Cheam=o ci tine la cumparaturi si spune-i sa aleaga ce vrea ea, sau cumpara-i o rochi, bluza...sau du-te cu ea la restaurant

| Oti a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci o programare la un salon deinfrumusetare, sau de masaj iar tu sa faci toate treburile prin casa in ziua aia ca sa o lasi pe ea sa se simta rasfatata big grin

| GoLoveYourself a răspuns:

Un parfum sau ce stii ca i-ar placea ei.
sper ca te-am ajutatwinking

| Amaliutss a răspuns:

Pai cumparai un buchet de trandafirii albi. si cumpara`i o ceocolataa. si un set de paharee.winking.
fundita? puppy dog eyes

| gabriellafan1vanessa a răspuns:

Iai o floare in ghiveci, o floare mai deosebita si o felicitare.

| SimpaticulSupranatural a răspuns:

Un dildo.

| euniky a răspuns:

Un ghiveci cu o floare ar fi frumos happy sau un pandativ sa.l poarte mereu si mereu sa, i aduca aminte de tine happy

| IuLiAnA_9496 a răspuns:

Un parfum sau am vazut la ilotti pantaloni dinaia la moda sti uh si nu o sa iti consumi toti bani asa am facut la mama dar ea are 39

| CamiRose4 a răspuns:

Pai tu ar trebui sa stii... gandeste-te ce ii place, ce si-ar dori... de exemplu poate ii plac florile: poti sa ii iei un ghiveci cu o anumita floare sau; nu stiu, cum am zis: tu esti singurul care stie happy

| pink4ever4u a răspuns:

Hmm parfum crede-ma orice mama cocheta doreste asa ceva.
Alt cadou ar fi un accesoriu chic gen bratara, esarfa.