| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea va implini 42 de ani ce cadou as putea sa ii cumpar? Sunt in pana mare de idei. tinand cont ca are tot ce isi doreste in casa.as dori ceva mai special... va roog. thinking sunt in pana mareee de idei

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Ia-i o brosa de argint love struck un portofel de piele sau un ceas de mana happy

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un parfum si un buchet de trandafiri love struck - cadoul perfect.

| Firefly a răspuns:

I-ai o floare (in ghivechi, nu buchet pentru ca rezista mai mult si florile in ghiveci sunt mult mai frumoase -asa de fiecare data cand va privi florile isi va aminti de tine)
Poti sa ii iei caseta pentru bijuterii, o pereche de cercei finuti, o geanta, o esarfa frumoasa, cosmetice, O rama foto frumoasa in care sa pui o poza cu voi 2. Daca ai un buget mai redus poti gati tu un tort si sa ii faci o surpriza!

Ai multe posibilitati! Gandeste ce i-ar placea mamei tale.

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai intreab-o ce doreste cumparai florii, mai ales lalele sau trandafiri rosii... poti o gramada iami sfatul

| ary a răspuns:

O programare la un SPA sau rezerva o masa la restaurant pentru 2 persoane, ea si cu tatal tau.

| andrulina a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou ar fi unul facut de tine adica sa pui macar putin suflet in ce faci. V-a fi foarte multumita tinand cont ca este de la tine.De exemplu ai putea sa cumperi un ghiveci si sa il aranjezi tu sa lipesti poze cu tine si ea sau ai putea sa ii faci o felicitare frumoasa de mana. Sper sa iti fiu de ajutor