| MrMarius9 a întrebat:

Numele meu este Marius, am 22 de ani si in prezent trec printr-o situatie putin cam dificila dpdv sentimental. Eu fiind o fire mai retrasa, nu am prea multi prieteni cu care sa discut, tin totul in mine si ma simt atat de singur.
Mi-ar face mare placere sa intalnesc persoane cu care sa discut deschis despre anumite lucruri, sa ne imprietenim s. a. m. d.

Doreste cineva? happy

Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Pe TPU iti poti face prieteni. O tipa avea niste probleme iar eu i-am dat niste sfaturi, mi-a cerut id-ul pe privat iar vorbind pe messenger ne-am povestit una alteia tot. Vrem sa ne intalnim, sa ne cunoastem, sa ne vorbim face to face dar distanta dintre noi e multa prea mare. Cluj - Rep. Moldova... Prietenii cu care ai vrea sa te vezi zi de zi nu sunt prieteni, sunt niste persoane putin mai apropiate dintre care e posibil ca toti sa te lase cand dai de greu...

| Yugeen a răspuns:

Salut Marius,

Daca doresti, eu sunt dispus sa te ascult... in scris, cum devine vorba happy...

Numai bine!

| IMC90 a răspuns:

Prietanii reprezinta cele mai mari dezamagiri ale vietii. A, sa-ti faci niste tovarasi e una, dar sa ai incredere deplina in ei si sa implici si sentimente este cea mai mare prostie. Singurul care poate decide pentru tine si care te poate trage in sus esti tu, si numai tu. De regula, prietenii te trag in jos (acum depinde si de prieteni)

| Originalone a răspuns:

Tinere stai linistit, asa eram si eu pe la 16, 17 ani pana mi-am bagat ceva in toti oameni falsi care umbla dupa profit.
Baga idiul meu never. lose0, te ajut eu sa treci peste momentele dificile in viata,ai ce povesti cu mine, daca te tine tastatura.
Te ajut eu cu placere, am experienta destula in a cunoaste oameni si ai indruma spre calea cea dreapta.

| Couragebv a răspuns:

Oricand vrei sa vorbim te ascult : Courage_bv e id de mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in locul potrivit, noi toti suntem dispusi sa te ascultam.

| z3k0 a răspuns:

OFF-TOPIC: IMC nu ai dreptate deplina, iti zic si dc. Prietenii nu sunt acei oameni care te tradeaza la greu cum ii vezi tu pe toti, prietenii sunt acele persoana care iti spun sa mergi mai departe cu toate ca un greu te apasa pe suflet. Eu am un prieten foarte bun cu care ma inteleg de minune si e dispus sa-mi dea un sfat in cazul in care este nevoie.

ON-TOPIC: Intra intr-o comunitate. Iti poti face prieteni foarte usor pe un site dedicat gaming-ului.

| myna2011 a răspuns:

Cred ca multe persoane ar fi alaturi de tine nu doar noi de pe TPU, gasesti poate sunt mai aproape decat crezi!

| BOROSLAV a răspuns:

Iesi pe afara, acolo gasesti "prieteni".