| AneMarie94 a întrebat:

Cum sa imi fac prieteni? Nu am deoarece sunt retrasa si de cand ma stiu nu am avut multi prieteni. Am 3 prietene insa doar 1 este cu adevarat celelalte sunt mai mult cunostinte. Cand vreau sa sun pe cineva sa ies afara sau sa mai vb la tel ma uit in agenda mea saraca cu cateva rude si max 5 cunostinte.
Incerc sa fiu socialiba cand ma întâlnesc cu persoane noi, sa zambesc, sa fiu amuzanta si niciodata nu jignesc prin glumele mele, acestea fiind ironii la adresa mea. Cu toate astea nimeni nu dorește sa creeze o legatura cu mine. De fel sunt linistita si cred ca cei din jur ma considera plictisitoare dar am si momente in care rad si ii fac si pe cei din jur sa se simta bine langa mine. Ma simt singura si nu pot sa ma fac placuta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii nu ti-i faci fortat, mai bine mai putini. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de prieteni falsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare. Nu iti poti face prieteni ca multi te cred plictisitoare. Cine are nevoie de asa oameni langa? Nimeni.