| Elide a întrebat:

Vreau prieteni! De regulă vreau sa discut cu cei aflați în suferință! Care vreti sa ne împrietenim? Trec printr-o pasă proastă

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Chiar crezi ca ai nevoie si de problemele altora, nu sunt suficiente ale tale? Mai bine inconjoara-te de persoane optimiste, vesele, ei te pot scoate din asta.

| Elide explică (pentru Holiday):

Nu mai exista scăpare, ceilalți nu ma înteleg.De ce m.ar intelege unii care sunt fericiți pe mine? Afundata intr-o depresie si anxietate. Ceilalți nu simt ce simt eu.Doar cineva care suferă ca si mine ma poate înțelege

| Fleiby a răspuns (pentru Elide):

Ai dreptate. Niste persoane optimiste cred ca tristetea si depresia sunt chestii de care treci usor. Stiu cum este, acei oameni te fac sa te simti mai nasol.

| Elide explică (pentru Fleiby):

Da.Exact

| Iunix a răspuns:

Spune ce ai pe suflet.

| Teo29 a răspuns:

Scrie-mi in privat, de ce treci printr-o pasa proasta?

| Kerre a răspuns:

Cred ca mai bine pentru tine ar fi sa-ti gasesti niste persoane optimiste, vesele care sa-ti aduca si tie acea stare de binespunere.