| Ureshiikokoro a întrebat:

O parte mai marte din grupul meu de prieteni de la liceu au un grup pe whatsapp intre ei in care eu in nu sunt. La liceu aduc in dincutie de fata cu mine chestii legate de acel grup. Ma simt putin pe dianafara, chiar daca la liceu ne intelegem foarte bine si radem impreuna. Ce credeti ca as putea face?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nimic. E clar ca nu vor sa intri in grupul acela.

| mihai69 a răspuns:

Fă alt grup, în care să nu fie ei.

| mentholinks a răspuns:

Inseamna ca nu esti atat de mult prieten cu ei cum sunt ei intre ei ca altfel te adaugau si pe tine.

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti pe dinafară, sau vrei si tu sa mergi ca oile cu turma?