| ItsKareeeen a întrebat:

Salut,sunt curioasă, cum pot să mă înțeleg cu colegii de la școală, să am o relație bună cu ei...

Răspuns Câştigător
| Feitan a răspuns:

Vorbeste cu ei normal, nu fi fudula si aroganta si important nu fi genul ala de om care invata si nu zice la nimeni sau nu ajuta pe nimei cu nimic (Daca esti lepra nu are nimeni pretentii ).
A da, foarte important sa tii la glume cat de cat.

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Inveti karate;))
crezi ca, cu asta:
https://www.youtube.com/watch?v=lpe-X0TY7kI
e cineva care NU vrea sa aiba o relatie "buna"?;))

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sfatul meu:sa n-ai!

| 1234568807 a răspuns:

Relatia cu colegii de scoala nu conteaza asa mult, cand vei termina scoala nu ii vei mai vedea, important e sa ai 1-2 prieteni in clasa cu care sa te intelegi