| luanaholovatchi a întrebat:

Sunt tare necajita ca pisica mea are COJUNCTIVITA.Chiar azi mergem la doctor dar de cand o duce nu da nici un semn ca s-ar face bine. Stiti voi alte remedii ( in afara de picaturi pentru. ochi )? Mltumesc!

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Mai mergi la inca un medic cu ea,poate ca o va ajuta mai bine! Daca nu,mergi cu ea la farmacia veterinara,caci cu regret trebuie sa spun ca, uneori, un farmacist da sfaturi mai bune decat un medic.Mult noroc si multa sanatate pentru pisica ta!

4 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Vezi ca de la unele antiinflamatoare ar putea sa faca tensiune sau chiar o depresie. Am auzit ca sunt clinici mai bune in Austria, acolo s-a operat si Base.

| costis a răspuns:

Intrebarea asta e incadrata super la familie si relatii. Mai mergea si la beauty and fashion.

| lumeamea a răspuns:

Un unguent ocular cu antibiotic: Asocilin (farmacia veterinara), de doua ori pe zi timp de 5 zile

| LotusRadioactiv a răspuns:

Incearca sa o duci si la alt medic veterinar, iar daca e grav poti sa cauti si in afara orasului. Sper ca pisica ta sa se insanatoaseasca sad