| BaiatulCuIdeiFaine a întrebat:

Am 15 ani și am o sora de 17 ani. Ieri am intrat pe site-uri pentru adulți, sora mea a intrat în camera chiar atunci când am intrat pe acel site. Când m-a văzut unde am intrat a ieșit din camera, cel mai probabil de rușine.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si ce sa creasca mare nu? Puneai scaunu la clanta macar nu reusea sa intre peste tine

| Ineys a răspuns:

Se uita si ea si n-a vrut sa se intample ca intr-un film de ala cu step sister.

Tu ce ai fi vrut, sa ramana sau nu?

| Nilsson a răspuns:

O să vă prefaceți că nu s-ar întâmplat nimic și în timp o să uite.
Dar e bine sa renunți la acest obicei cât ești tânăr, altfel va fi mult mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca de rusine dar nu voiai sa te acompanieze sorata la filme deochiate ce intrebare tampa

| MPersephone a răspuns:

Si unde-i intrebarea?