| EdyRaducanu a întrebat:

Acum câteva zile eram cu iubita mea in pat, eu aveam doar pantaloni pe mine iar ea era doar in lenjerie intimă, peste mine și se freca de mine. Surioara mea mai mică (8 ani) a intrat peste noi in camera, iubita mea s-a speriat și s-a dat de pe mine iar eu am început sa tip pe sora mea ca intra fără sa bată la USA. sora mea rămăsese blocată, a mormait ceva gen ca nu a știut și a plecat, dar iubita mea a început sa plângă de prost ce se simțea și de Rușine. Acum ii este foarte Rușine și nu vrea sa mai dea ochii cu sora mea și nici cu mama sau tata Pt ca se gândește ca sora mea le-a zis ca ne-a văzut așa și a zis ca e foarte urat. Ce sa fac cu ea ca nu mai își revine e suparata intr-una chiar dacă eu i-am zis ca nu o sa spună nimănui nimic? Nu vrea sa mai dea ochii cu mama tata sau sora mea și vrea sa vina la mine doar când sunt singur acasă.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! O sa ii treaca peste putin timp. E destul de nasol momentul prin care ati trecut si e normala reactia ei. Mai incearca sa vorbesti cu ea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei, acum și voi... Trebuia să vă anunțați familia că sunteti la lectia de anatomie.

| aneliram a răspuns:

Probababil sora ta nu stie și-a dat seamna de ce faceati

| Stegman a răspuns:

Foarte bine ca ii e rusine, e starea normala. Inchide si tu usa cu cheia de acum, daca aveti alte intentii.