| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt disperat fratilor, ieri noaptea am iesit la balcon sa vad cum e afara si mama cu tata faceau dragoste, i-am vazut in camera alaturata, ce sa fac? sa-i spun mamei? mi-e rusine crying dau funda crying ce am vazut nu pot sa uit crying(((

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mentii linistea.

| mona a răspuns:

Si cei daca le zici....nu rezolvi nimic, au tot dreptul din lume sa faca ce au facut, acum ca s a intamplat sa-i vezi...asta e

suntserios
| suntserios a răspuns:

In loc sa te bucuri ca ai tai se iubesc tu te panichezi?

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ai cum sa uiti. Imi imaginez ca este o imagine, destul de...neplacuta. Dar trebuie sa intelegi ca si parintii tai sunt oameni si fac lucrul asta si este foarte bine ca inca fac sex. Cu cat constientizezi lucrul asta mai repede cu atat o sa iti fie mai usor sa treci peste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai omule, ce crezi ca rezolvi daca le spui? Treci peste, ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic iar ltadaa cand mai iesi pe balcon fa ce ai de facut nu sa belesti ochii in alta parte, parca trebuia sa vezi cum este afara nu in camera vecina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa-i spui mamei? Ce a facut asa de rau? E normal ca 2 oameni care se iubesc sa faca dragoste, tu cum crezi ca ai venit pelumea asta? Te-a adus barza?
Las-o asa.

| vladpopovschi a răspuns:

Ajutati-ma va rog sad sad sad

| vladpopovschi a răspuns:

Dar vezi ca e al doilea barbat al ei si e obijduitor