| miksipitik a întrebat:

am mare nevoie de ajutor,ma inteleg cam rau cu prietena,maine ne vedem si vreau sa ii scriu o scrisoare in care sa ii zic cat de speciala e,cat de importanta e, cat de rau imi pare ca am suparat-o, dar cel mai important vreau sa ii arat cat de importanta e pentru mine orce idee, orce orce m-ar ajuta sa ii scriu ceva frumos sa o impresionez. ajutor chiar sunt intr-o situatie fara iesire si am nevoie de ajutor pentru ca o iubesc enorm si am cam gresit fata de ea. MULTUMESC dau funda pentru raspunsuri

6 răspunsuri:
| Reiki a răspuns:

Si de ce este nevoie de o scrisoare ca sa-i spui toate aceste lucruri? Nu ar fi mai frumos sa-i cumperi in buchet de flori, sa o duci intr-un parc si sa-i spui tot ce ai putea sa scrii intr-o scrisoare? Sinceritatea conteaza foarte mult intr-o relatie iar daca spui ca intr-adevar o iubesti cauta sa nu mai gresesti fata de ea. Multa bafta.

| Azµre a răspuns:

Da-mi tati
add pe mess azure. b126149 si iti fac eu o scrisoare de o dao peste cap

| Laugh25 a răspuns:

laughingDeci va urasclaughing
De ce sunteti asa, god?rolling on the floor
Nu stiti cat de deranjant este pentru o fata sa nu va exprimati fata de 'noi'
Pentru asta nu trebuie o scrisoaretongue
Daca o iubesti spune'i in fata!
O deranjeaza si pe ea ca nu te exprimi
e dureros si poate ea crede ca nu o placitongue
Spune'i ce ne-ai zis si noua si o sa fie mai mult decat bucuroasahappy
funda?

| miksipitik explică (pentru Laugh25):

Buna,am apelat aici pentru ca am incercat sa ii zic in fata.i-am zis o parte a ascultat una nu, asa ca daca ii faceam un bilet aveam speranta ca va citi si va simti

| Laugh25 a răspuns (pentru miksipitik):

Da ai si tu dreptatehappy in felul tautongue
stiu ca este rusinos pentru un baiat sa vorbeasca asa cu prtna lui crede-ma ca si fetelor le este:!
Dar intr-un fel este foarte frumos si dragut si romantic si etc sa vorbiti asa
Nu a zambit cand i-ai zis toate astea?
Nu s-a rusinat?
Nu a inceput sa rada? sau alte chestii?
Asa suntem noi, fetele:Xdaca o iubesti, suportilaughing
cu biletul nu este nu stiu ce, e prea simplu, nu prea are farmechappy

| Ahead a răspuns:

Invata seductia omule, e de marte pre!
www.despreseductie.ro invata despre relatii, invata cum sa te comporti cu o femeie.
Bafta