| GaBy_7358 a întrebat:

Am o fata de la mine din clasa care o da in glume cu mine si se uita dupa mine cand plec apoi imi zice tot felul de glume si isi pune umarul pe umarul meu oare ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

O sa-ti impartasesc acum din intelepciunea unui camionagiu care m-a surprins odata cu o fata pe strada. Cica "****-o baaaaaa!"
Funda!? big grin

| waitingforthesunset a răspuns:

Încearcă să o prinzi intr-o seară târzie pe mess si vorbeşte deschis cu ea, poate iţi va spune mai pe ocolite ca te place sau că-i face plăcere sa vorbească cu tine happy

| Salut123 a răspuns:

Vorbeste cu ia pe mess cum a zis si waitingforthesunset. poate iti spune pe ocolite.acu nu te baza doar pe cateva glume si ca isi pune umarul pe umarul tau.acu si pe mine ma ia aproape toate fetele din actuala si fosta clasa in brate, stau cu ele in brate, de mana dar asta nu inseamna ca vor sa fie cu mine.bft

| GaBy_7358 explică:

Da sa ne sarutam! da ne prinde mereu diriginta! straight face