| Ingerparasit a întrebat:

Buna deci povestea suna cam in felul urmator:eram la scoala(este in clasa cu mine) si tot ne necajeam, ne jukam etc...si el s-a pus in banca mea si i-am zis sa se dea ca vreau sa stau eu in banca dar inainte si eu ii faceam la fel... el atunci nu a vrut sa se dea si atunci m-am pus in bratele lui, si atunci el s-a ridicat si eu era sa cad dar in acel moment a venit si profa de geogra, ce credeti ca mai tine la mine? uneori face niste gesturi de imi vine sa cred ca ma mai iubeste, privirea lui imi da de inteles acest lucru, si un profesor a facut niste glume pe seama noastra ca cica eu il plac si etc, si el nu a zis nimic dar se uita la mine si ii venea sa rada, si cand vb cu mine se uita in ochii mei si are un zambet pe buze la fel ca si mine, oare mai simte ceva pentru mine? dau fundita:X

3 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna.Ai spus povestea copilariei mele, asa a fost povestea mea, ai grija s-ar putea sa ramai toata viata indragostita de el. Parerea mea este ca te place si iti va spune asta cu timpul, imi plac gesturile voastre de copii aveti grija de sentimentul asta frumos pe care il aveti, sa nu gresiti unul fata de altul, sunt 100 la 100 sigura ca te place si tu la fel nu? o zi buna