| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena ne-am cunoscut de vreo 5 luni ea ma considera ca un frate prieteni in sensu de amci foarte buni.Mie imi place de ea o cheama Andreea dar ea nu stie un baiat mi-a zis ca ea i-a zis ca si ei i place de mine dar nu stiu ce sa fac.Nu ii pot zice ce simt, si in cateva zile pleaca in Italia dar o iubesc mult ma numasc Florin.ce sa fac.

PS: mai multe informatii in privat si va rog rasp repedee!

Răspuns Câştigător
| roZatoare a răspuns:

O placi, da? Atunci SPUNEI-O, nimic rau nu se poate intampla,, spune-i, spune-i ceea ce simti, nu conteaza daca nici ea nu simte la fel, daca o placi cu adevarat pentru tine va conta ca ea sa fie fericita, iar daca ea va auzi ca o placi sigur va fi fericita. Scoate pieptul inainte si spune-i, fi barbat!

mult succes

3 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Draga Florin, ai o sora mai mare care te poate ajuta, ai incercat s-o intrebi? mar fustangiu esti la 13 ani rockeristule

| AnthRock a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Ba e pentru florin el m-a pus sa intreb oricine ai fi...

| Bianca0007 a răspuns:

Spune-i pampalaule! ce astepti? sa-ti spuna ea?