| alessia a întrebat:

Hello TPU! big grinvreau si eu niste sfaturi ca de la prieteni la prieteni! m-am cunoscut cu un baiat de 3 luni.happy:*e dragut asa in felul lui. el s-a combinat cu prietena mea cea mai buna(cica sa afle mai multe despre mine asta mi-a marturisit intr-o zi pe mess)iar dupa s-au despartit iar prietena mea chiar incepea sa-l iubeasca.:X.acum e in italia vorbim des pe mess si tot imi spune sa ne combinam(mi-a spus intr-o zi ca ma place foarte foarte mult)nu stiu ce sa fac.thinking! voi ce ziceti. mie mi se pare dragut dar,, .mmm.nu foarte.geor(prietena mea ce mai buna)tot imi zice sa ma combin ca.happy. stie ca ma place chestii din astea.acum voi ce ziceti? funda cel mai bun rasp:X:X

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Orice raspuns ti-as da, cel mai bine este sa-ti asculti inima. Degeaba ti-as spune eu sa te combini cu el, daca tu simti ca nu e bine. Si nu conteaza aspectul prea mult, important e ca tu sa il iubesti si el sa te iubeascahappy
Daca el e in Italia, e cam greu. Stii ce se spune despre relatiile la distanta. Dar, in orice caz, nu te lasa influentata de nimeni. Tu decizi ce faci mai departe.
bafta!