| iulianche a întrebat:

am o problema mai stânjenitoare, toată clasa mă desparte de noua mea iubita.Un coleg de-al meu tot incearca sa ma desparte de ea și sa fie cu ea.Ce pot face în privința ăsta. (Sunt baiat)DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Nu faci nimic, daca ea il vrea pe altul se duce cu altul iar tu o sa o lasi sa plece.
Daca ramane cu tine, ramane ca ea se simte bine cu tine si vrea sa fie cu tine.
Ambele cazuri sunt ok,daca pleaca o sa gasesti alta,daca nu,o ai pe ea.
Femeile, in general mint si manipuleaza,nu le acorda incredera orbeste.
De fapt,nu acorda increderea orbeste nimanui.
Totusi, aia incearca sa va desparta, dar daca nu sunt motive de despartire, cine poate sa faca ce? Stai chill.
Daca tipa simte ceva puternic pentru tine, nu are nimeni nicio sansa sa te desparta de ea.
Bafta la scoala, bucura-te de vacanta intre timp.

| RaduCiprian a răspuns:

Ce intrebare este asta, daca într-adevăr te iubește, va rămâne cu tine.

| CompanyBad a răspuns:

Fii hotarat, pune picioru'n prag, daca asta iti doresti
Nu traieste nimeni in locul tau
Bafta

| iulianche explică:

Am 14 ani

| BlAkEn a răspuns:

Spune mi cati ani ai ca sa ti pot da un raspuns potrivit.

| BlAkEn a răspuns:

Stai linistit ca nici eu nu sunt foarte mare, am 17

| BlAkEn a răspuns:

Pai nu prea trebuie sa iti bati capul, daca fetei ii place de tine va ramane cu tine, daca nu va ramane cu tine inseamna ca nu este fata potrivita.Stai linistit si lasa lucrurile sa se duca de la sine