| Arianna27 a întrebat:

Hei TPU,am si eu o problema. Imi place de un baiat din scoala,as vrea sa-i zic asta, dar pare genu de baiat care dupa ce se desparte de o fata incepe sa o jicneasca si dupa ar incepe toata clasa lui sa ma ia la misto si chestii.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| tanya136 a răspuns:

Încearcă sa aflai multe despre el... faptul ca doar pare un băiat care schimba fetele poate nu e adevărata fata a lui.....sau poate așa a făcut pana acum pentru ca nu a găsit fata potrivita...

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Dupa ce ti-ai dat tu seama ca pare un baiat care sa jigneasca? Nu poti sa te duci tu la el sa ii zici pentru ca poate el nu simte la fel pentru tine si atunci ti-ar fi rusine sa mai dai ochii cu el. Daca nu pare o persoana de incredere nu te arunca doar pentru aspectul fizic.