| Kira22 a întrebat:

am o problema, nu vreau ca prietenii sa vada aceasta intrebare, as vrea daca putem sa vorbi prin mesaje

Răspuns Câştigător
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Te ascult big grin

20 răspunsuri:
| Eille2EtcnupD a răspuns:

Si noi de unde stim ca tu chiar ai pus o intrebare? daca doar TεaсhMεHoωToDomε e unul din prietenii tai si te-a rugat sa ii dai funda. aceasta metoda e perfecta, pentru ca nu trebuie sa se chinuie sa dea niste raspuinsuri OK, si nu este evident ca te-a mituit. smugsmugsmugsmugsmug

| Kira22 explică (pentru Eille2EtcnupD):

Nu e adevarat

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Kira22):

Si eu de unde stiu? cum sa te cred pe cuvant? bine eu te cred... dar altii poate nu

| Kira22 explică (pentru Eille2EtcnupD):

Sa creada ce vor

| elenutzadragutza30 a răspuns (pentru Kira22):

Pe mine nu ma intereseaza funda eu vreau doar sa te ajut!happy

| elenutzadragutza30 a răspuns (pentru Kira22):

Eu cred ca tu ai aceiasi problema ca mine! te rog!

| Rockart a răspuns (pentru elenutzadragutza30):

Cred că eşti doar curioasă. laughing

| elenutzadragutza30 a răspuns (pentru Rockart):

Asta crezi tu si cei ca tine!laughinglaughinglaughing

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Si oricum, sa stii ca mai devreme sau mai tarziu "prietenii" tai vor vedea aceasta intrebare... si se vor gandi: "oare ce ne ascunde?"

| BCoMichael a răspuns:

Du-te bah prostule cu rahaturile tale
Dai funda ca handicapatu

| thecakeisalie a răspuns:

Si care e intrebarea?

| BCoMichael a răspuns (pentru thecakeisalie):

Du-te la culcare fiule

| mikilaina a răspuns:

Buna Kira, daca problema ta este de natura sentimentala, emotionala, de viata si doresti sa vorbesti in privat cu cineva iti recomand sa intri pe www.topexperti.ro - prima platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Vorbesti si ceri ajutorul unui profesionist. Discutiile se poate prin chat si sau mesaje private. Succes.

| Kira22 explică:

Am sa vb doar cu cineva, cel care primeste funda

| elenutzadragutza30 a răspuns (pentru Kira22):

Sper ca te pot ajuta sunt deschisa in problema ta! imi poti spune care e?

| elenutzadragutza30 a răspuns:

Eu cred ca te pot ajuta! daca asta creza si tu trimite-mi un mail la elena_stan30@yahoo.com

| Kira22 explică (pentru elenutzadragutza30):

Nu vreau sa stie toti problema mea, de asta am ales doar unu

| elenutzadragutza30 a răspuns:

Elena_stan30-te pot ajuta doar daca inima ta iti spune sa te indrepti spre raspunsul tau! te ascult!happy

| deutza02 a răspuns:

Pe mess pot acum daca vrei

| deutza02 a răspuns:

Andra_love_oxysunt pe mess acum si sunt dispusa sa te ascult