| xfdffdgds a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Imi place de o fata si i-am spus ce simt pentru ea, dar cred ca ea nu simte acelasi lucru pentru mine. Cand vreau sa vorbesc despre noi si o relatie. incearca sa evite subiectul, sau imi da raspunsuri gen : " Nu vreau sa vorbesc despre sentimente ", " Este mai bine asa, nu vreau sa te ranesc ". Chestia ciudata este ca...ea mai flirteaza cu mine si ne intelegem foarte bine. Voi ce credeti? Ramanem doar prieteni sau poate sa ia nastere o relatie? Va multumesc.

1 răspuns:
| CorNNeL a răspuns:

Fetele cand vine vorba de o relatie, ele sunt mai rele, de obicei pentru ca sa arate ce tari sunt ele, eu zic ca voi doi ati putea fi impreuna si daca este asa inportanta pentru tine nu renunta, vrajesteo cu flori, dui o floare, o cutie cu bomboane. Spune-i ca o iubesti si ca este cea mai frumoasa fata pe care ai vazut-o, Daca nu faci asta nici o fata n ucred ca o sa se intereseze de tine, fetelor le plac baieti duri, ca sti si tu expresia aia "In spatele unui om dur sta si o fata puternica" Un continut, eu iti zic sa nu renunti vrajesteo cu ce am zis eu mai sus spune-i cai frumoasa si ca o iubesti mai mult ca orice pe lume si prefate interesat de ce spune indiferent cat de stupid ar fi ce spune fundita?