| cosminkoko a întrebat:

Am si eu o mica problema, ca tot vine ziua indragostitilor m-am gandit sa fac ceva sa surprind o fata de care imi place. Nu suntem impreuna, momentan flirtam, eu i-am dat de inteles ca ma intereseaza dar ea vine dupa o relatie lunga si mi-a spus ca ar mai fii alt baiat interesata de ea si ca am de munca ( exact asa s-a exprimat ).
Tin sa precizez ca nu am 12 ani sa cumpar tot felul de copilarii, eu am 24 iar ea 20.
Ziceam sa ii fac o vizita supriza acum joi cu ceva, un mic cadou. Ma gandeam sa o sun sa ii spun daca iese la o tigare si sa vin cu o floare si o cutie de bomboane sau ceva de genul. Alte sfaturi prin care as putea castiga puncte bonus cu ea? Pareri/Idei? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Ai ales un cadou potrivit daca asta e stadiul relatiei voastre. Sinteti in faza de tatonare dar e frumos sa ii acorzi atentie intr-un asemenea moment.
Alege o cutie de bomboane mai tematica insa : cu o inima pe ea sau in forma de inima ( sint de la Milka de exemplu), alaturi de floare.
Si poate poti gasi alt pretext decit tigara: invit-o la o prajitura in apropiere. Suna mai frumos.

| Ucaa a răspuns (pentru michelia):

Frumos raspuns, bravo happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E o idee buna faza cu floarea si cu bomboanele, sigur o sa fie impresionata...succes si mult noroc!

| ghinionistul112 a răspuns:

Frate! Nu pune suflet pe ceea ce nu poti iubi, dar incearca totusi s-o inviti la o cina romantica si sa comunici foarte mult cu ea, si dupa aceea, sa vezi daca poate fii ceva intre voi! Eu iti urez SUCCES!

| emag a răspuns:

Ar fi dragut sa ii iei un colier si un buchet de trandafiri, si sa-i zici ca: chiar daca nu sunteti impreuna, este ziua indragostitilor si tu esti indragostitwinking

| luisanamy a răspuns:

O cutie de ciocolata si un buchet de trandafiri este suficient.

| prisacarul56 a răspuns:

Pai daca o iei cu munca de-acum cu fata asta,cu munca ramai pana te baga in groapa.Te duci pe direct, cu o floare, o atentie draguta si de efect, treci direct la subiect, sa lamuresti problema celuilalt.Ca de muncit vei munci tu destul dupa.Eu asa zic sa vada ca esti un baiat hotarat, cu picioarele pe pamant.

| alexutza071 a răspuns:

Invit-o in oras de mai multe ori, poate un film sau cumparaturi

| EmanuelaZ a răspuns:

Poti sa gasesti ceva dragut pentru ea aici https://www.facebook.com/Ema.bijuteriihandmade

| DrugAddict a răspuns:

Eo zic sa ii iei un inel, lantic sau cercei dar ceva ce o caracterizeaza. + un trandafir frumos rosu sau floarea ei preferata happy
Si daca ii place ciocolata dc nu? happy