| soko2225 a întrebat:

azi am doua intrebari ce nu prea selega intre ele.
Poate va intrebati de ce am pus Familie & Relatii ei bine TPU este o familie asa ca va voi intreba cum pot da funda la un raspuns pe Tpu.ro iar adoua ar fi:
Am 11 ani si imi place de o fata de aceeasi varsta cu mine si ma place si ea la fel cat o plac eu.Eu o plac 100% si ea la fel dar acum ne-am c-am distantat nu prea ne mai vorbim nu prea imi mai raspunde la mesaje si au fost si momente cand am sunat-o o saptamana la rand si nu imi raspundea iar acum cand mai vorbesc cu ea are un limbaj grosolan desi eu nu am vorbit niciodata cu ea in acel fel si cand o mai intreb cat ma place tot 100% imi place.
Aveti ceva sfaturi sa ma despart de ea desi imi este foarte draga caci ne stim din clasa 1

1 răspuns:
| EmanuelKant a răspuns:

Ai 11 ani, ce relatie visezi tu? Astea-s copilareli prostesti.Intoarce-te la masinute ca o sa plangi dupa ele cand o sa mai cresti.