| Dum4ass a întrebat:

Acum o jumatate de an, mi-a placut de o fata la nebunie. Am continuat sa vorbim i.am zis ca o plac, ea nu ma placea dar tot am vorbit am vorbit mereu si am devenit cei mai buni prieteni. Stateam la scoala amandoi, discutam orice probleme absolut orice. Ei nu ii place de nimeni adica i.a placut de cineva dar baiatul acela ce pot sa zic e foarte frumos si nu zice la nimeni dragut si astea. Ne alintam glumeam faceam totul minunat. In ultimul timp ea nu mai da mesaje doar eu incep conversatiile, o intreb ceva ea raspunde,, tu ce ai facut " sau din astea cu tu, zice in continuare ca sunt bff-ul ei dar nu stiu ce s.a intamplat fiindca nu am suparat.o cu nimic si ea zice la fel sigur si zice ca inca sunt prietenl ei cel mai bun dar eu simt ca nu mai e la fel. Va rog ziceti-mi ce are sau ce s.a intamplat, etc. FUNDA

3 răspunsuri:
| Radulescu_Oana_1997 a răspuns:

Stii,fetele pot fi foarte dificile. Chiar daca tu esti convins de faptul ca nu ai suparat-o cu nimic ea are un motiv.cel mai probabil ea simte ca v-ati apropiat prea mult si poate ca estemult mai fericita sa fiti bff decat iubiti.Imi pare rau, dar cred ca trece printr-o faza dificila.Bye

| Dum4ass explică (pentru Radulescu_Oana_1997):

Nu fiindca eu nu o mai plac doar ca prietena. SI ea stie asta

| Radulescu_Oana_1997 a răspuns (pentru Dum4ass):

Regret,dar fii sigur ca atunci cand ii spui unei fete ca o placi si ea devine rece inseamna ca o deranjeaza asta. Sorry