| Dyanushka a întrebat:

ce cadou sa-i daruiesc mamei de ziua ei in afara de video Clip daca ea este la Italia....stie cineva? dau FUNDA.big grin

4 răspunsuri:
| Dafii a răspuns:

Vreau sa iti spun ca orice cadou i'ai darui mamei tale aceasta se va bucura extrem de mult. In general mamele nu vor cine stie ce cadouri scumpe s-au chestii de genul. Ar trebui sa ii urezi un sincer la multi ani, sa ii multumesti pentru faptul ca este o mama buna, ca te intelege si te sprijina mereu in orice situatie

| Kotoko a răspuns:

Incerca sa ii trimiti o felicitare la posta facuta de tine, sunt sigura ca a sa se bucure. smug

| adya7792 a răspuns:

Ai putea sa ii trimiti niste flori sunt unele florarii care livreaza in toata lumea asta daca ai ceva bani. daca nu poate un tablou cu voi. unei mame orice cadou ii va placea daca e din partea puiului sau!

| Florynella93 a răspuns:

Pai daca ea este plecata in ITALIA nu trebuie decat sa ai spui cuvintele pe care orice mama si-ar dorii sa le auda.Adica sa ai spui cat de mult o iubesti ca iti este dor de ea..ca ea este cea mai de pret persoana a ta.Este cel mai frumoss cadou pe care orice mama si l-ar dorii sa il auda de la copilul ei. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?