| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cum stii ca o fata timida te place? Adică tipul ala de fete care nu prea se baga in seama, sunt mai retrase si le este rusine sa se bage cu tine in seama?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Acum 1 minut | CristiDinBucuresti a răspuns:
Numai sunt demult fete timide, majoritatea sunt șmechere si pe interes, ai bani te vrea nuai bani, nu îi trebuiesti.

sa intelegem ca toti care au iubita au ultimul model de bmw,inseamna ca traim intr-o tara de bogatasi

cat despre intrebare,vorbeste cu ea,comunica cu ea, vezi daca e interesata de tine, daca se uita in ochi tai, cu tupeu, sunteti tineri plimbativa prin parc, centru, nu tot pe internet

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe s-o iei la interogatoriu si asa aflii. Daca treci cu vederea o vei pierde si pe ea. Pacat ca stau ascunse prin casa altfel erau usor de gasit, afara umbla multe viclene pe interes

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai sunt demult fete timide, majoritatea sunt șmechere si pe interes, ai bani te vrea nu ai bani, nu îi trebuiesti.

| Dalmore a răspuns:

Cristi, mai lăsa wikifeet și du-te plimbă-te

| Sonia822 a răspuns:

Saliveaza, si isi duce mana is fata si se joaca cu ea

| christine99 a răspuns:

Am fost acel tip de fata si am pierdut multe. Eu zic sa o bagi in seama si sa incerci chiar daca nu esti sigur ca te place, pentru ca ea nu va face niciodata primul pas.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru christine99):

Păi si daca nu ma place si eu ma arunc sa ii spun ce simt, iar apoi ma trezesc ca am stricat până și prietenia?

| christine99 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Oricum nu e chiar placut sa fii prieten cu cineva de care sa zicem ca esti indragostit, vezi si tu cum te descurci, regula generala e sa fii cool, sa nu pari disperat sau ceva. laughing

| Cinevainnegru a răspuns:

Păi având în vedere că eu sunt genul ăsta de fată, când plac pe cineva sunt mereu atentă la ce face si ce spune, mă uit mereu la el dar când el se uita la mine mă uit în altă parte imediat, mă uit dulce la el si sunt cea mai fericită când îl vad zâmbind, daca are nevoie de ceva ii ofer imediat cu tot dragul si când aflu că ii place ceva incepe să imi placa si mie acel lucru, sunt geloasă când il vad cu alte fete iar când văd că incepe sa se apropie de una ma comport mai urât cu el si sunt mai rece
Sper că te am ajutat, daca mai ai vreo intrebare legată de asta ascult

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru Cinevainnegru):

As avea câteva întrebări, putem vorbi in privat?

| Cinevainnegru a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Imi cer scuze, nu prea sunt activă pe această platformă

| Cinevainnegru a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Pentru intrebari putem vorbi pe insta unde am un cont special pentru sfaturi, imi poti pune întrebări mai mult seara si până să incep liceul dacă se poate, uite contul meu: @_. o_proasta_