| Alexxx66999 a întrebat:

Salut,TPU, eu si iubita mea avem 6 luni impreuna ea are 16 eu 17 parintii ei nu o lasa cu mine la mare sau oriunde in afara orasului, ce ar trebui sa vorbesc sau sa fac ca parintii ei sa o lase cu mine peste tot, in cluburi nu o lasă, doar daca vin si eu. Vreau sfaturi ceva ca sa fac sa o lase

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Are totusi 16 ani si tu la 17 nu esti vreo garantie de securitate, mi se pare normal sa n-o lase

| Lioana a răspuns:

Un sfat pentru tine: afla ce gen de băiat le-ar place părinților fetei pentru fiica lor. Te incadrezi in așteptările lor?

| Justme1997 a răspuns:

Mi se pare perfect normal că nu o lasă, țin la siguranța ei, nu o lasă în grija unui alt minor la atâta depărtare. Eu nu pricep cum o lasă în cluburi de fel, ce să faceți voi minori acolo?

| christall a răspuns:

Castiga-le increderea. Se pare ca asta e problema. Nu vor sa vina fata acasa cu un nepotel.

| Jo17 a răspuns:

Păi,nici parintii mai nu ma lasa sa ies oriunde vreau cu iubitul meu. Din moment ce ea e inca minora, va fi foarte greu sa ii convingi sa o lase.