| Cojocaru_Adrian_1998 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii zic ( sunt clasa a 6-a) va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Deyne a răspuns:

Ori stai mai mult prin preajma ei, o bagi in seama chestii din astea sa ii dai de inteles ca o placi, ori pur si simplu ii spui direct ce simti.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i spune, pentru ca esti inca copilas si simpatiile astea se schimba saptamanal la voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printr-un mesaj sau ai putea sa vorbesti doar tu cu ea cand sunteti doar voi doi.
Sper ca te-am ajutat.

| KanezuY a răspuns:

Esti prea mic pentru o relatie serioasa, asteapta pana la 16-18 ani cand vei fi mai matur.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Du-te la ea si spune-i: imi place de tine! nu ai nimic de pierdut