| balanandreea15 a întrebat:

Salut TPU! imi poti spune cum pot sa reusesc sa imi fac mai multi prieteni?:

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La joaca pe strada, sau la scoala, imprietenindu-te cu cat mai multi colegi!

| Lupică27 a răspuns:

In ziua de azi? doar daca ii lauzi, le faci cinste, etc. Daca vrei sa fi tu normal, gasesti doar nebuni, drogati, betivi.
Imi facusem un prieten omu fiind medic de profestie, ma gandeam ca daca e medic am si eu un prieten cu prestigiu, de la care am ce sa invat, intr-adevar nu pot sa mint omu doxat, dar in rest era super ciudat, super copilaros, vroia sa ne jucam cu carti duel masters, isi cumparase joc din ala de buzunar si se juca tancuri pe el, la varsta mea ma mai joc eu asa ceva?

| vasileparnaie a răspuns:

Te bagi in seama cu persoane random daca sunt serpi le dai capace

| ScottishPrincess a răspuns:

Fii sincera si deschisa. Daca nu te respecta cauti pana gasesti pe cineva cu care sa te simti comfortabila