| Anoni_Vasi_1999 a întrebat:

o fata s-a laudat ca "suntem" impreuna iar eu nici nu sunt cu ea. Ce pot sa fac? Va rog o plac si eu dar mi-a dat block pe Facebook. si aseara cand am vazut-o afara am mers la ea am pupato dar mi-a dat o palma si a plecat sad Ofer funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| HumanAlpha90 a răspuns:

In primul rand cine ti-a spus ca ea se lauda ca sunteti impreuna?
Cel mai bine trebuia / trebuie sa te intalnesti cu ea si sa ii spui ce ai auzit despre voi doi si sa lamuriti subiectul (daca e adevarat).
**OBTIONAL: *Poate chiar e adevarat ce ai auzit si s-ar putea sa nu recunoasca, atunci, poti sa ii spui: ''Daca ai vrut sa faci pe cineva gelos? spune-mi ca te ajut, sa para ca suntem impreuna''. (mizez si pe ce a spus Gabriel mai sus)
Bineinteles asta o faci sa afli adevarul, e un joc psihologic, De acolo tu decizi daca intri in joc sau nu.
Am fabulat putin in ultima parte dar poate te ajuta, Bafta!

| Anoni_Vasi_1999 explică (pentru HumanAlpha90):

Mdea, a spus ca nu e adv dar multe persoane care stau cu ea au spus ca e advbig grin Ai funda PWp

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Las-o! Nu-i normala la cap. Gaseste-ti alta!

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, mergi inapoi unde s-a laudat ea si dezminte stirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comportamentul ei este de rahat.
Nu faci nimic, ce să faci.
Te-a respins, oferă-i același lucru, nu trebuie să te milogeşti de nimeni.
Ți-a mai dat și o palmă, îîh cât urăsc astfel de persoane.

| Betty12345678 a răspuns:

Cred ca e doar o joaca pentru ea.Lasa-o,nu-ti pierde vremea.

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Mda presupun ca vroia poate sa faca pe cineva gelos nu neaparat ca te place pe tine(mai ales daca ti-a dat o palma), acum nu stiu eu tot contextul ca sa iti explic tie...