| emanuel9721 a întrebat:

..Aseara m-am vazut cu o fata cu care am fost mai demult dar acum ne-am revazut poate o sa mai fie ceva intre noi.Aseara am fost apropiati ne-am tinut de mana ne-am imbratisat am pupato dar ea pe mess si prin sms vorbeste in "sictir" sa zicem asa, sau cu indiferenta.Eu i-am zis in seara asta daca vrea sa ne vedem ca mi-e dor de ea si ei la fel nu e asa? Ea zis lasa ca iti trece...Si multe faze de astea.Eu stiu ca ei ii place de mine ca am vazut aseara, se vede clar dar nu stiu de ce raspunde asa indiferenta ce vrea sa arate?
Azi am intrebat-o ceva si nu a vrut sa imi raspunda si i-am zis de ce nu vrea sa imi zica doar e iubita mea trebuie sa stiu tot.Si ea zice ca nu suntem oficial impreuna dar dupa seara trecuta mai trebuia sa astept raspuns? Era clar ca suntem impreuna de ce face toate asta? Stie vreo fata sa imi zica ea ce ar astepta? Va rog raspunde-ti cate mai multe persoane.Mulumesc acord FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Mai ea vrea sa te tratezi cu indiferenta ca sa te atraga cat mai mult..si a resuit din cate vad nu?laughing asa sunt fetele ciudate.si baietii..bineinteles ca nu isi bate joc de tine adica exista si aceasta posibilitate dar deppinde de ce prestigiu are prin cartier daca de ex are prestigiu de curva este 70% posibil sa faca asta din plictiseala dar daca are prestigiu de fata cuminte fii sigur ca te iubeste

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din orgoliu face asta.

| Anonim231512352 a răspuns:

Din punctu meu de vedere. (fara suparare), eu cred ca ea doar te foloseste, vrea sa arate altuia ca are prieten>.< Eu din pacate niciodata nu am gadint pozitiv, si deaceia am aceasta parerehappy