| Maaannnn a întrebat:

Salut TPU!

Ok, intrebarea mea este mai mult ceva general, nu personal. Am o prietena (e doar o prietena) care lumea zice ca are iubit (l-am cunoscut in realitate), dar ea zice ca "doar se vede cu el".

As vrea sa intreb: Cand o fata zice ca "doar se vede" cu acea persoana care lumea zice ca e iubitul ei, la ce se refera mai exact?

Răspuns Câştigător
| Kiran a răspuns:

Sunt in perioada de a se cunoaste, gen intalniri si petrecut ceva timp ca sa se cunoasca, urmand ca la un moment dat sa decida daca vor sa devina o relatie sau raman doar prieteni, acum desigur ca fiecare persoana poate sa aiba o alta parere, de exemplu, poate sa nu doreasca prietena ta sa afle lumea despre relatie,

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chestia cu „doar se vede cu el" poate avea multe intelesuri.
Lumea zice, că poate zice toate prostiile si nu e bine sa asculti ce zice lumea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se referă la faptul că se întâlnește cu el.

| gabicoo a răspuns:

Înseamnă că se "ciocănesc" dar nu vrea să știe lumea că e panaramă!

| timidu89 a răspuns (pentru gabicoo):

laughing e nimfomana dar nu zice

| Crackman a răspuns:

Ca nu ii nimic serios

| Sophieka a răspuns:

Ca nu e interesata cu adevarat de el...Doar iese la intalniri, sa nu fie singura sau pentru aventuri si / sau profita de ceva de pe urma lui.

| Sophieka a răspuns (pentru Sophieka):

Nu au o relatie serioasa. Acum, nu stiu cum vede el lucrurile, ce considera si tipul respectiv.

| 1997onur a răspuns:

Te minte 100%. Ca doar se vede cu el.

| 120bulevard a răspuns:

Nu e ceva serios intre ei, probabil... Iubitul ala stie de treaba asta?