| Furti a întrebat:

Sunt cam deprimat deoarece pe 21 a fost ziua mea iar parinti nu mi-au loat cadouri doar un tortulet mic si a venit doar un sigur copil iar acum de Craciun "Mosul" nu a venit... ce sa fac sunt c-am deprimat... si stiu ca nu conteaza cadourile. Dar tot prost ma simt. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Cum zic si ceilalti, va veni si la tine mosul. tongue Ajunge la toti. Nu te mai simtii deprimat, conteaza si acel mic tort. Alti copii nu au nimic, si totusi tin capul sus. Distreaza-te, sarbatorile astea sunt doar o data pe an. Craciun fericit, si multa baftaaa!:*

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La multi ani pentru ziua ta! Gandeste-te ca situatia parintilor poate ca nu le poate permite sa iti faca cadouri anul asta, intelege situatia, asta nu inseamna ca nu te iubesc. Daca te-au felicitat si ii vezi in fiecare zi, asta e cadoul cel mai perfect, decat niste jucarii sau dulciuri. Altii copii care a caror parinti nu au bani, nici nu stiu gustul bunatatiilor sau cum sa aiba in fiecare zi cate un dar, pretuieste ceea ce ai. Candva vei avea, nu te deprima din asta, ai rabdare. Sarbatori fericite si multa sanatate!

| stefan97nic a răspuns:

Nu te mai gandi la cadouri, poate mosul traverseaza o perioada mai proasta din punct de vedere financiar, dar ai sa vezi ca el se va revansa.

| Karelia123 a răspuns:

Eu iti recomand sa traiesti din plin sarbatorile de iarna cu familia si sa va distrati. Puteti merge la cineva in vizita; puteti viziona niste filme frumoase.Sunt multe de facut.Nu fi trist/a nu merita.Si maine e o zi,si maine vei zambi, chiar daca iti e greu, zambeste mereu!
Numai bine!

| 334499 a răspuns:

Cat de mult iti asculti parintii?

| ALYNAMARYA a răspuns:

Ar trebui sa intelegi ca poate, de aceasta data, nu au avut posibilitati financiare. Cadoul tau va veni cand nu te astepti! La multi ani si Craciun fericit!