| Ruth_3500 a întrebat:

Hello. Eu si prietenul meu suntem din aceeasi clasa, iar de Craciun facem cadouri intre noi( ingerasi), iar mie mi-a cazut el la biletel de dinainte de a fi impreuna. In ziua in care se dau cadourile de Craciun in clasa, facem si noi o luna impreuna. Ce cadou ar trebui sa ii iau? multumesc de ajutor

Răspuns Câştigător
| 000M1ha3la a răspuns:

Nu cred, poti sa o inramezi si sa i-o dai, ar fi foarte dragut, sigur ii va placea

21 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Idei de cadouri pentru el:
carti
chitara
racheta de tenis
cosmetice (parfum, aftershave, lotiuni etc.)
aparat de ras
set caciula, fular, manusi
aparat foto digital
iPod sau MP3 player
ceas de mana
jocul preferat (monopoly, rummy, sah etc.)
minge
DVD-uri cu filme sau jocuri pentru calculator
animal de companie (caine, pisica etc.)
accesorii (portofel, curea)
abonament la o sala de forta
bilete la concertele trupelor preferate
bilet la meciul echipei preferate
obiect personalizat (tricou, cana, hanorac)
fotoliu-puf
mouse personalizat
sticla de vin sau whisky de colectie si suport pentru sticla
obiecte decorative (lumanari parfumate, pernute decorative)
port carti de vizita
glob zapada
geanta laptop
breloc
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
lampa sau veioza pentru citit
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)
o rezervare la restaurantul preferat
un week-end la munte
abonament la cinemateca
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru ButterflyButterfly):

Asa este! Unele sunt scumpe! Nu s-a precizat valoarea cadoului si am lasat mai multe variante, scumpe si ieftine...pentru inspiratie.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru neluL):

Neluțule, a venit vremea în care ne dăruim Ipod să ne arătăm dragostea?big grin
Hi Hi!

| neluL a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

big grin Pai vezi? Chiar si iPad-uri, BMW-uri, motociclete, croaziere de lux peste ocean...eee dragoste big grin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru neluL):

Știi că eu țin la tine și nu sunt materialistă!

PS: Ai văzut cât de frumoasă e rochia aia de 10.000$?big grin
( Nu mă lua în seamă, dar am tendința să glumesc)

| neluL a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Nu esti deloc materialista big grin Doar iti sclipesc ochii cand vezi atatea zerouri laughing Si eu la fel as reactiona!
( Nu mă lua în seamă, dar am tendința să o cumpăr)

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru neluL):

laughing Sper să o cumperi pentru cineva care o merită cu adevărat tongue

| neluL a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Si eu sper...sa merite tongue Dar cum iti dai seama dinainte daca merita sau nu? E un risc cam mare pe care trebuie sa mi-l asum big grin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru neluL):

Am încredere în tine că știi să aduni lângă tine numai persoanele adevărate, cum am în majoritatea oamenilorbig grin

| neluL a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

laughing Cum ai in majoritatea oamenilor! Si eu am la fel ''incredere''. Nici in mine nu am!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru neluL):

Nu am scris binelaughing
Cum îmi place să cred că am în majoritatea oamenilor...big grin

| neluL a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Aha big grin

| blueheart a răspuns:

O poza cu voi doi inramata frumos sau un lantisor cu inimioara care se detaseaza, una o pastrezi tu si pe cealalta i-o daruiesti lui. happy

Răspuns utilizator avertizat
| byeddy a răspuns:

Un ceas ceva, pare barbatesc

| 000M1ha3la a răspuns:

Ceva simbolistic, poate un lantisor cu initiala de la numele tau sau al lui

| Ruth_3500 explică (pentru 000M1ha3la):

Eu ma gandeam sa ma folosesc de prima noastra poza impreuna care ii este si lui destul de draga. Ma gandesc sa nu fie totusi prea devreme pentru asa ceva...tu ce zici?

| Ruth_3500 explică (pentru 000M1ha3la):

Ok merci mult, asta aveam nevoie sa aud, ca nu cumva sa ma grabesc :*

| 000M1ha3la a răspuns (pentru Ruth_3500):

Nu cred, poti sa o inramezi si sa i-o dai, ar fi foarte dragut, sigur ii va placea

| Bibzzz a răspuns:

O inimioara clasica.Dar poate personalizata

| pзαch a răspuns:

Ceva simbolic, gen un lantisor, dar sa fie ceva barbatesc nu inimioare sau ceva de genul.