| Alin_Mihai_1998 a întrebat:

Vreau și eu să-mi fac un tatuaj, dar părinții au zis că nu se bagă, fac ce vreau, dacă găsesc pe cineva care să-mi facă fără semnătura lor sau să mai aștept un an (am 17).
Trebuie să fiu neapărat însoțit de un părinte? Nu poate și fratele mai mare dacă are peste 18 ani? happy

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred, dar mai asteapta un an.
Daca tot mai vrei sa ti-l faci si atunci, atunci du-te si fa-ti-l.
Insa, sincera sa fiu, nerabdarea asta pe care o arati, ma face sa ma gandesc la o toana de moment. big grin Sfatul meu ar fi ca in anul asta in care astepti sa iti printezi imaginea pe care o vrei si sa o pui in fata calculatorului sau undeva unde o poti vedea zilnic. Daca si dupa un an tot il mai vrei, atunci ti-l poti face.

1 răspuns:
| 7octombrie a răspuns:

Mai bine mai asteapta, nu-i capat de lume!