| ZeuSvLaD a întrebat:

vreau sa va intreb daca nu stiti denumiria la urmatorul Film eu o sa va postezi mai jos o mica descriere despre ce era vorba in film!
Era vorba despre un tata cu trei fice care inotau intro mare.Si la un moment dat au fost atacate de niste rechini mari dar in timpul ce se pregatiau rechini sa atace in acel moment au fost inconjurate de o multime de delfini si ei s-au batut cu rechini pina ce pina ce au plecat rechini!
Acest film e facut pe baza unei intiplari din realitate!
Va rog spuneti-mi daca stiti denumiria la Film celui ce va fi corecta denumire voi da FUNDA!

2 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Mi-a luat 10 minute pana am citit asta. Du-te la scoala si lasa filmele.

| cosmin47 a răspuns:

Http://www.listal.com/list/dolphins vezi poate il gasesti aici