| victoria2007 a întrebat:

Salut tuturor!
Ce cadouri pregatiti celor dragi de Craciun, in special pentru iubit!
Niste idei va rog! ))

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Cravata, fular pentru cei apropiati daca vrei sa daruiesti ceva poti opta de lucru mina casa sa economisesti, dar asa in general mai mult produse de la oriflame ( prietena mea e consultant )

2 răspunsuri:
| oAndyy a răspuns:

Pai, nu pot sa te ajut. Fiecare om are gusturile lui. Incearca sa patrunzi in inima lor si sa iti dai seama ce isi doresc. Tu ii cunosti cel mai bine, noi nici macar nu stim cu ii cheama.

| ricoset a răspuns:

Iphone 4s big grin fac cadou copilului meu