| Alina40 a întrebat:

FUNDA! Idei de cadouri pentru iubit de craciun :*?

9 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie si un sfat care suna cam asa:
Asculta de Dumnezeu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu sărbătoresc craciunul

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Alina, îs sute de variante doar să ai o condiţie materială bună. Pentru început poţi începe cu haine până la ceasuri electronice, tu ar trebui să ştii ce iar place şi ce i s-ar potrivi fizicului lui. Succes şi cumpără-i ceva cu suflet.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti opta pentru parfumul lui preferat, un ceas de mana deosebit si elegant, ceva de imbracat in genul in care se imbraca el si in culoarea/culorile lui preferate(tricou, camasa, cravata, pulover, geaca, fular etc), unlant cu initiala lui sua o bratara din argint, un obiect decorativ sua un bibelou, un stilou cu penita de aur, o carte din genul lui preferat daca il pasioneaza lectura, un DVD cu un joc video nou aparut daca joaca astfel de jocuri, o colectie de CD_uri cu muzica lui preferata, un DVD cu un film romantic de Craciun pe care sa-l vedeti impreuna in seara de 24 decembrie, un stilou cu penita de aur daca e genul asa mai "intelectual", o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu Nastreea Domnului, o poza cu voi doi intr-o rama deosbeita, un album cu pozele voastre de cand va cunoasteti si pana in prezent daca nu i-ai mai daruit unul cu alta ocazie, o felicitare afcuta d eitne manual in care sa-i urezi sarbatori fericite si sa-i spui cat il iubesti, o cutie de bomboane fine de ciocolata in forma de inimioara, o sticla de whiski/coniac/sampanie daca e major. Bafta in alegerea cadoului perfect si multa fericire!

| Euletitia a răspuns (pentru Euletitia):

Scuze pentru greselile de scriere si pentru repetitii, dar am scris in graba si nu am mai recorectat.

| brandsfashion a răspuns:

Cadoul pe care il iei trebuie sa fie neaparat raportat la personalitatea si gusturile celui care il primeste. de aceea trebuie sa stii cam ce gusturi are in general... uite aici un top cadouri barbati facut http://cadouri-de-craciun.net/......barbati-2/ poate te inspira! Craciun fericit!

| Anonimow a răspuns:

Un tricou/camasa/pulover din astea cum se poarta acum sau un parfum, daca nu o bratara/sau un lant de argint( noi baietii preferam argintul).

| PappaBear a răspuns:

Mie mi-au placut intotdeauna cadourile deosebite, iar daca erau haioase, era si mai bine. Cautand si eu un cadou interesant, am dat peste un site care vinde tricouri la conserva! Tricourile sunt foarte frumoase, iar modul lor de ambalare este unul original. :-)
http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-barbati/

| Smile20 a răspuns:

Ii poti lua un set de parfumuri sau ii poti daruii o poza cu voi doi:* si sa ii spui ce simti tu ar fi perfect. Orice i-ai oferi daca te iubeste cu adevarat va aprecia:*