| nothingselsematters a întrebat:

Stiu ca e cam devreme, dar voi de idei de cadouri de craciun aveti? pentru cei dragi, rude, iubit/a?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un after shave pentru unchimeu, mi-a dat un ceas cumparat din Germania foarte bun si merita rasplatit cand merg la el sa imi petrec sarbatorile, iti recomand sa afli ce gusturi are cel care va primi cadoul si stii ce ai de cumparat.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, păi ar trebui să faci un cadou tu singură, să fie special lucrat manual şi drăguţ mereu când oferi un cadou trebuie să-ţi placă ţie în primul rând apoi acelei persoane, succes şi fi creativă.
O zi minunată!

| brandsfashion a răspuns:

Ca sa alegeti bine un cadou, ganditi-va la hobby-urile pe care le are si incercati sa ii faceti un cadou de care ar avea nevoie sau pe care l-ar aprecia cu siguranta. Uite aici mai mult daca vrei sa citesti pe siteul acesta http://cadouri-de-craciun.net/......craciun-2/

| denista a răspuns:

Cadoul ideal pentru iubit/a este clar lenjerie intima sexy! Amandoi castiga din asta, ea e fericita cu noua ei lenjerie si el ...la fel :) Eu imi cumpar de pe DeGen, ieftin si de calitate. http://www.degen.ro/....../index.php