| Andrei_Fane_1989 a întrebat:

Zilele urmatoare este ziua mamei mele, face 50 de ani, o varsta frumoasa, rotunda.
As vrea si eu un text pentru a-l scrie pe placuta de pe tort, ceva sa o impresioneze. fara mamico sau alte diminutive.
Mutlumesc anticipat, dau funda celui mai frumos raspuns

2 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

La multi,fericiti,minunati, sanatosi si binecuvantati ani alaturi de cei dragi! Îți multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine, pentru ca m-ai dat viață, ca m-ai crescut, m-ai educat, m-ai ocrotit, ai avut grija de mine, te-ai sacrificat pentru mine si de aceea ești eroina mea.

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

La Multi Ani.
Mama te iubesc multumesc ca mi-ai dat nastere cat o sa fiu pe acest pamant tie o sa iti fiu recunoscator Te Iubesc Mai mult ca orce Sanatate Multa iti doresc La multi ani