| ancutzyka29 a întrebat:

Am 2 fratiori mai mici de 3 si 5 ani si obisnuim sa ne uitam la filme seara ca sa adoarma, doar ca am cam epuizat toate resursele.As vrea cateva idei de filme (preferabil sa le gasesc dublate pentru ca se enerveaza cand nu inteleg nimic), de genul Alvin si veveritele, O poveste incalcita, Bolt, Cronicile din Narnia si toaaate filmele cu Barbie. Specific ca cele mentionate sunt vazutelaughing Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Bai vezi sa fie subtritate pentru ca ala de 3 ani se supara rau de tot daca nu citeste nimica.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Intra pi www.peteava.ro si dai cautare si la orice film vrei tu

| pollydeea a răspuns:

Pe desenele.com
gasesti multe desene si filme dublate in romana