| Ghinea_Andrea_ a întrebat:

Salutare, am o mare dilema și sper sa ma poată ajuta cineva de pe aici: aseară 13.2. 2023 când m-am pus la culcare am visat un baiat foarte frumos, puțin mai mare de vârstă ca mine, scena a fost ceva de genul eu eram la școală cu băiatul de care îmi place și el ma place pe mine, pe hol stând de vorbă, acesta intră în clasa pentru câteva minute, iar în minutele în care eu eram singură pe hol așteptând, apare acest baiat misterios care de fapt era prieten cu băiatul de care îmi place mie. Acest baiat misterios urma sa fie noul coleg al băiatului pe care eu îl plac, băiatul misterios mă întreba dacă știu unde este clasa băiatului pe care eu îl plac, îi arăt iar băiatul misterios se întoarce la mine ma ia de talie, ma sărută și ma ia în brate apoi deodată dispare și băiatul pe care îl plac se întoarce și ma întreabă dacă i-am cunoscut prietenul. Ce poate însemna visul asta? (Știu ca am scris mult dar am vrut sa dau cât mai multe detalii). Îmi puteti spune dac ma voi intalni in realitate cu acest bait misterios? Deoarece mi-a ramas gandul la el, era asa de frumos...

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu stiu ce simbolizeaza baiatul misterios dar daca a disparut nu merita sa-l iei in seama. E ceva sau cineva care te fascineaza si apoi dispare.

1 răspuns:
| slayer09 a răspuns:

Bun, in primul rand nu lasa visele sa se amestece cu realitatea, realitatea e realitate visele sunt vise. Asa ca nu te mai amagi. Totul se intampla in subconstient si ceea ce cred eu ca inseamna visul asta este ca baiatul pe care il placi ai vrea sa fie altfel, ai vrea sa schimbi ceva la el, nu prea iti convine ceva la el.