| Chernobyl a întrebat:

Salutare, am o problema, sunt prea atasat de mama adica nu prea pot pleca fara ea. Daca plec chiar si doua zile stau nu mai cu gandul la ea si sunt trist. Ce as putea sa fac sa nu mai fiu asa atasat de mama? Funda nu radeti de mine.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cati ani. Si eu eram asa cand eram mica. Dupa vreo 12-13 ani mi-a trecut.

| sierra1 a răspuns:

Vârsta ta este...

| Bondarel99 a răspuns:

Te simti protejat atunci cand esti cu mama ta. Posibil sa fie o forma de anxietate. Incearca sa iesi singur, sa faci lucruri singur, sa iti analizezi si sa iti cunosti fricile iar apoi sa le infrunti.

| sofisis a răspuns:

Uhm, daca ai peste 16-17 ani...e o problema. Nu e normala o asa dependenta. De nimeni. Trebuie sa inveti sa te detasezi.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru sofisis):

Ce varsta ai? Daca ai 54 atunci e cazul sa te muti

Răspuns utilizator avertizat
| munteanuionvictor a răspuns:

Câți ani ai? Ești fată sau băiat?

| AlexDarius3 a răspuns:

Oricine e asa cand e foarte mic, dar la adolescenta in special fetele incep sa aiba foarte multe certuri cu parintii in special cu mamele, deci stai calm ca nu ar trebui sa fii asa mai ales cand vei mai creste.